Prodáno

Prodej stavebního pozemku 702 m2 s krásným výhledem
Šeříková, Jesenice - Osnice

Prodej stavebního pozemku v klidné a atraktivní lokalitě Jesenice v části Osnice. Tento pozemek o rozloze 702 m2 je ideálním místem pro vaši budoucí rodinnou rezidenci, a to z několika důležitých důvodů.

Jedním z klíčových atributů tohoto pozemku je jeho mírná svažitost, díky které získáte krásný výhled do okolí ale i soukromí. Můžete si být jisti, že každé ráno i večer budete obklopeni malebnou krajinou, která Vás nenechá chladnými.

Další výhodou tohoto pozemku je jeho napojení na všechny potřebné sítě. Budete mít zde k dispozici městský vodovod a kanalizaci, elektřinu i plyn, což zaručuje komfortní bydlení a snadnou realizaci všech vašich stavebních plánů. 

Příjezd k pozemku je řešen po asfaltové obecní komunikaci. 

V souladu s územně plánovací informací je možné na tomto pozemku vybudovat rodinný dům o jedné bytové jednotce. Maximální povolená zastavěnost činí 30% z celkové plochy pozemku a výška stavby může dosáhnout až 9,5 metru. Máte tak možnost realizovat si své vize a přizpůsobit dům svým individuálním potřebám a přáním.

Jak je známo, tak Jesenice je městem se skvělou občanskou vybaveností. Jsou zde 2 mateřské školy, 2 základní školy, ale i soukromá Sunny Canadian International school, která nabízí školku a školu až do gymnaziálního vzdělání. Dále se zde nachází několik restaurací a obchodů, včetně Billy, Albertu a Lidlu, které zajistí vaše každodenní pohodlí. Samozřejmostí je i několik lékařů. Město pořádá dále různé akce, o kterých spolu s ruznými zajímavostmi informuje své obyvatele na webových stránkách www.mujesenice.cz.

Další klíčovou výhodou této lokality je skvělé dopravní spojení. Přístup na pražský okruh umožní rychlé a snadné spojení na dálnici D1 nebo opačným směrem na Strakonickou, Plzeňskou, Karlovarskou dálnici až na Letiště Václava Havla.

Pokud máte zájem o další informace či osobní prohlídku tohoto pozemku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme veškeré podrobnosti, včetně celé územně plánovací informace. Toto je jedinečná příležitost pro vás, pokud hledáte místo, kde si postavíte dům podle vlastních představ a zároveň máte hlavní město stále na dosah.

 

English:

For sale: Building plot in a tranquil and attractive location in Jesenice, Osnice area. This plot, measuring 702 square meters, is an ideal spot for your future family residence for several important reasons.

One of the key attributes of this plot is its gentle slope, providing you with a beautiful view of the surroundings and ensuring privacy. You can be sure that every morning and evening, you will be surrounded by picturesque landscapes that will leave you mesmerized.

Another advantage of this plot is its connection to all necessary utilities. You will have access to municipal water supply, sewage system, electricity, and gas, guaranteeing comfortable living and easy implementation of all your construction plans.

In accordance with the zoning information, it is possible to build a single-family home on this plot. The maximum allowed building coverage is 30% of the total land area, with a height of up to 9.5 meters, allowing you to bring your vision to life and customize the house according to your individual needs and preferences.

Access to the buiding plot is via an asphalt municipal road.

As you may know, Jesenice is a town with excellent amenities. There are 2 kindergartens, 2 primary schools, and even a private Sunny Canadian International school, offering education up to the high school level. Additionally, you will find several restaurants and shops, including Billa, Albert, and Lidl, ensuring your daily convenience.

Another key advantage of this location is its excellent transportation links. Easy access to the Prague Ring Road allows for quick connections to the D1 highway or in the opposite direction to the Strakonice, Plzen, Karlovy Vary highways and even Václav Havel Airport.

If you are interested in more information or a personal viewing of this plot, please do not hesitate to contact us. We will be glad to provide you with all the details, including the complete zoning information. This is a unique opportunity for you if you are seeking a place to build your dream home while still having easy access to the capital city.

 

Galerie nemovitosti

Klíčové
parametry nemovitosti

 • stavební pozemek 702 m2
 • vodovod, kanalizace, plyn i elektřina
 • příjezd po asfaltové obecní komunikaci
 • rodinný dům o 1 bytové jednotce
 • koeficient zastavěnosti 30% plochy pozemku
 • povolená výška domu 9,5 m
 • veškerá občanská vybavenost v obci 
 • financování hypotečním úvěrem
 • Autobus
 • Škola, školka
 • Pražský okruh

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím