Prodáno

Prodej řadového domu 4+kk s pozemkem 695 m2 v Mnichovicích
Pražská 250

Pokud jste rodina, a nebo si ji teprve chystáte založit, tak vás tato nabídka bude zajímat. Kousek od hlavního města v okrese Praha východ v obci Mnichovice v ulici Pražská vám nabízím ke koupi řadový dvoupodlažní rodinný dům o podlahové ploše 131 m2 na pozemku o celkové velikosti 695 m2.

Mladý pár, který v něm aktuálně žije, jej postupně zrekonstruoval, zvládl zhruba 80 %, těch zbylých 20%, už bude na vás. To nejdůležitější je hotové zateplení vč. nové fasády, plastová okna, podlahové vytápění i rozvody elektřiny.

Ve velmi vkusně zařízeném interiéru se kloubí dřevěné materiály s moderní dlažbou, do toho velice povedené provedení obou koupelen. Nechybí ani kompletně vybavená kuchyň vč. všech spotřebičů.

V 1. NP je interiér kromě opravdových drobností hotový, ve 2. NP vás čeká dokončení jednoho pokoje, který svou velikostí 26,6 m2 vybízí k rozdělení na pokoje dva, popř. pokoj a pracovnu. Dále vás čeká ještě dokončení šatny v ložnici. Dům je však bez problému připraven k okamžitému nastěhování a vše lze jednoduše dokončit za pochodu.

Současná dispozice domu je tedy 4+kk, ale může být pohodlně rozšířena na 5+kk. Je napojen na městský vodovod, kanalizaci i elektřinu. Možné je i napojení na plyn, ten není do domu přiveden.

Mnichovice se pyšní veškerou občanskou vybaveností. Kousek od domu je mateřská a základní škola, lékař, koupaliště, potraviny, restaurace, pošta atd. Mnichovické náměstí budete mít cca 3 min. chůzí. Skvělé je spojení do centra Prahy. Vlaky jezdí každých 30 min. a cesta na pražské Hlavní nádraží trvá 38 min. Pokud využíváte automobil, budete si jistě pochvalovat napojení na dálnici D1 u Stránčic, na kterém budete za 5 min. Nedaleké Říčany jsou vzdáleny cca 10 min.

Dům si můžete prohlédnout i skrze virtuální prohlídku, kterou najdete v této nabídce a pokud se vám bude líbit, můžeme se domluvit na jeho osobní prohlídce.

Galerie nemovitosti

Půdorys nemovitosti

Petr Hornát

Klíčové
parametry nemovitosti

 • Dům 4+kk
 • Podlahová plocha 131 m2
 • Pozemek 695 m2
 • 2 podlaží
 • Stylový design
 • Zahrada 
 • Vynikající dostupnost do centra Prahy
 • Možnost financování hypotečním úvěrem
 • Praha Hlavní nádraží
 • Škola, školka
 • Obchod

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím