Prodáno

Prodej rodinného domu 4+kk s pozemkem 2553 m2 na Sázavě 40 min. jízdy od centra Prahy
Na Vyhlídku 359

Nabídka tohoto domu vás zcela určitě zaujme v případě, že hledáte něco opravdu jedinečného. Něco, co se nevidí v nabídce každý den. Takový dům si nyní můžete pořídit,
a to ve městě Sázava v části Černé Budy zhruba 40 min. jízdy autem od centra Prahy.

Prostor, soukromí, styl a dechberoucí výhled – tohle vše vám tato nemovitost nabízí na jižně orientovaném rovinatém pozemku o celkové výměře 2553 m² v místě, ze kterého máte město Sázava jako na dlani. Už samotný příjezd vás přesvědčí o jedinečnosti tohoto místa. Přes dálkově ovladatelnou vstupní bránu se po zámkové dlažbě dostanete ke dvěma krytým parkovacím stáním, na kterých pohodlně zaparkujete 2 velká auta, další 2 auta můžete parkovat v prostoru před.   

Samotný dům je jednopodlažní s dispozicí 4+kk a čistou podlahovou plochou 185 m². Místností v něm je však mnohem více. K dispozici navíc budete mít 3 koupelny, 2 WC, 2 technické místnosti, prádelnu, nadstandardní šatnu, spíž nebo další místnost, která sloužila jako pracovna a nahrávací studio. Dům se také bez problému dá využívat jako dvougenerační, což stavitel původně zamýšlel.

Současní majitelé jej uživatelsky rozdělili na dvě části (denní a noční). V denní části je prostorný obývací pokoj s kuchyní a jídelní částí se vstupem na terasu, dále je tu pokoj, koupelna s WC, spíž a technická místnost. Skrze chodbu ve které je další technická místnost a prádelna se dostanete do noční části, kde jsou další 2 pokoje z nichž jeden slouží jako pracovna s nahrávacím studiem a obří ložnice se vstupem na terasu s barem, u které budete mít i hlavní koupelnu, velkou šatnu a WC.

Dům je navíc velmi úsporný. Současné náklady na měsíční provoz se pohybují kolem částky 4000 Kč, a to především díky tepelnému čerpadlu a solárním panelům pro venkovní osvětlení. Přitápět si můžete elektrokotlem, který majitelé však využívají jen velmi zřídka. K dispozici budete mít i kamerový systém.

Město Sázava se nachází jihovýchodně od Prahy (sjezd D1 směr Brno na 34 km). Má bezmála 4 000 obyvatel, a tudíž i kompletní občanskou vybavenost. Je tu mateřská i základní škola, zdravotní středisko, lékárna, supermarket Tesco, vlakové i autobusové nádraží, několik restaurací a kaváren. Zkrátka vše, co k běžnému životu potřebujete.

Pokud vás nemovitost zaujala, tak se ještě podívejte na virtuální prohlídku z pohodlí vašeho domova, která je na našem webu www.hornatreality.cz, a pak už stačí jen zavolat a můžeme se v domě sejít osobně.

 

Galerie nemovitosti

Půdorys nemovitosti

Petr Hornát

Klíčové
parametry nemovitosti

 • Pozemek 2553 m2
 • Užitná plocha domu 185 m2
 • Nádherný výhled na okolní krajinu
 • Nízké provozní náklady díky tepelnému čerpadlu
 • Garáž pro 2 velké automobily
 • Veškerá občanská vybavenost ve městě 
 • 40 min. jízdy autem do centra Prahy
 • Možnost financování hypotečním úvěrem
 • Praha - centrum
 • Obchod
 • Škola, školka

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím