Prodej 3+kk v Odolene Vodě s možností převzetí hypotečního úvěru 1,98 %
Ke Stadionu 293

Byt o dispozici 3+kk má podlahovou plochu 58 m2 + 1,5 m2 balkon vás zaujme, pokud jste pár, anebo i rodina s malým dítětem. Nachází v Odolene Vodě v ul. Ke Stadionu a má nadstandardní příslušenství, a to v podobě tří sklepů o 7,3 m2, 5,4 m2 a 3,4 m2. Úložného prostoru pro vaše kola, kočárky, lyže budete mít víc než dost.

Stávající majitel chytře upravil původní dispozici 2+1 přesunem kuchyňské linky do chodby, aby v něm vznikly 3 samostatné neprůchozí pokoje, takže nyní funguje jako 3+kk. Stav bytu je velmi slušný a nevyžaduje žádné zásadní úpravy, můžete tedy rovnou bydlet popř. pronajímat.

Jednotka je v osobním vlastnictví a nachází se ve 2. a zároveň posledním podlaží cihlového domu bez výtahu. Součástí prodeje je i kuchyňská linka vč. základních spotřebičů.

Orientace bytu je na 3 světové strany východ, západ a jih, což mu zajišťuje dostatek světla po celý den.

Dům je perfektně udržovaný. Má celkem 8 bytů, které jsou navíc ve dvou vchodech. Je zateplený a ve všech bytech byly vyměněna okna za plastová. Měsíční poplatky činí okolo 2 300 Kč. Navíc je potřeba počítat s elektřinou cca 700 Kč a plynem cca 2 000 Kč.

Odolena Voda je skvěle dostupná z Prahy, a to po dálnici D8, díky které budete autem na Kobylisích cca za 20 minut. Skvělé spojení je ale i příměstskými autobusy, které jezdí zhruba každých 20 minut ze zastávky, která je 1 min. chůzí od domu, přičemž cesta na metro Kobylisy trvá okolo 25 minut.

Občanská vybavenost je v místě perfektní. Hned u domu je Penny market. Kousek také mateřská i základní škola, Tesco, lékárna, hřiště a mnoho dalšího.

A to nejzajímavější jsme si nechali na konec. Na nemovitosti je hypoteční úvěr, který můžete převzít, přičemž jeho podmínky jsou doslova luxusní. Úroková sazba 1,98 % s měsíční splátkou 12 625 Kč je garantována až do prosince roku 2025. Celkový zůstatek úvěru činí okolo 3,1 mil. Kč.

Pokud vás tedy tato nabídka oslovila, tak mne kontaktujte a domluvíme se na osobní prohlídce.

Galerie nemovitosti

Půdorys nemovitosti

Petr Hornát

Klíčové
parametry nemovitosti

 • Osobní vlastnictví
 • 3+kk s balkonem
 • 58 m2 byt + 1,5 m2 balkon
 • 3x sklep (7,3 m2, 5,4 m2 a 3,4 m2)
 • 2. a zároveň poslední nadzemní podlaží
 • Pohodlné parkování na ulici 
 • Orientace na 3 světové strany
 • Možnost převzetí hypotéky s úr. sazbou 1,98 %
 • Metro - Kobylisy
 • Autobusová zastávka
 • Penny market

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím